Styre og sekretariat

Styret

Landsstyret i Oikos består i 2008-2009 av følgende personer:

 

Kristen Ulstein - styreleder
Adresse:
c/o Norges Forskningsråd, Pb 2700 St. Hanshaugen, 0131 Oslo
Telefon: 22 03 75 25 (a) / 970 90 858
E-post: ku@oikos.no

 
Jakob Bjerkem - nestleder (ny)
Adresse:
Bjerkem, 7718 Steinkjer
Telefon: 959 93 569
E-post: jakob@bjerkem.com / www.bjerkem.com 
 

Helen Davey - styremedlem
Adresse:
 Vesterhaugen, 2436 Våler i Solør
Telefon: 62 42 10 16
E-post: helen.davey@brednett.no

 

Marianne Bøthun - styremedlem
Adresse:
Teigen, 6869 Fresvik
Telefon: 938 46 851
E-post: mariboth@hotmail.com

 

Christine Bakke Kiøsterud - styremedlem
Adresse:
Østre Elvebakke 5, 0182 Oslo
Telefon: 995 15 676
E-post: christine.bakke@cultura.no

 

Marit Sundt - styremedlem
Adresse: Rustefjelbma, 9845 Tana
Telefon: 907 24 078 /
E-post: maritsundt@yahoo.no

 

Trygve Sund - styremedlem fra Bio-dynamisk Forening (ny) 
Adresse: Alm Østre, 2335 Stange
Telefon: 62 57 10 50 / 476 16 523 (m)
E-post: trygve@almostre.no  

 Maria Bjune 60x65

Maria Bjune - 1. vara
Adresse:
Solvangen 40, 2013 Skjetten
Telefon: 64 83 20 65(a) / 414 79 067(m)
E-post: mb@norgesvel.no 

Grete Lene Serikstad 60x65

Grete Lene Serikstad - 2. vara (fast møtende)
Adresse:
6630 Tingvoll
Telefon: 404 80 273 (a)
E-post: grete.lene.serikstad@bioforsk.no  

 

Olav Lindgaard, 3. vara (ny)
Adresse:
7100 Rissa
Mobil: 907 41 071
E-post: olav.lindgaard@c2i.net

 

Ansatte

 

Reidar Andestad - daglig leder
Adresse: Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 23 10 96 45 / 412 71 664
E-post: reidar@oikos.no

Maiken Pollestad Sele - rådgiver / prosjektleder for ODISSA
Adresse:
Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 23 10 96 42
E-post: maiken@oikos.no

 Jon Magne Holten

Jon Magne Holten - fagsjef landbruk
Adresse: Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 23 10 96 44 / 916 98 010
E-post: jon.magne@oikos.no

 

Kersti Mathiassen - fagsjef marked
Prosjektleder for Økologisk demo i butikk og 80-i-08
Adresse:
Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 23 10 96 43
E-post: kersti@oikos.no

Kristin Seip Stubbe

Kristin Seip Stubbe - prosjektmedarbeider, Økologisk demo i butikk og 80-i-08
Adresse:
Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 23 10 96 48 / 962 20 971
E-post: kristin@oikos.no

Idun Leinaas

Idun Bjerkvik Leinaas - prosjektleder for Festivaltilrettelegger
Adresse: Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 917 32 877 / 23 10 96 49
E-post: idun@oikos.no

 Marte Rostvåg Ulltveit-Moe

Marte Rostvåg Ulltveit-Moe - redaktør Ren mat
Adresse:

Telefon: 975 95 967 / 23 10 9646
E-post: marterum@oikos.no

 

Marit G. Wright - journalist Ren mat
Adresse:
Sonåsen 19a, 4879 Grimstad
Telefon: 37 04 09 97 / 957 31 812
E-post: marit@oikos.no

Yahel 60x65

Yahel Harel Blystad - administrasjonssekretær
Adresse: Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 23 10 96 40
E-post: yahel@oikos.no

 

Olga Godlevska - økonomimedarbeider
Adresse:
Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 23 10 96 47
E-post: carolina@oikos.no

Hallstein Løberg Hallstein

Hallstein Løberg - prosjektansvarlig Produsentkartlegging
Adresse:
Grensen 9b, 0159 Oslo
Telefon: 454 24 835 / 23 10 96 49
E-post: hallstein@oikos.no