Ansatte i Oikos - Økologisk Norge

Ta gjerne kontakt med oss i Oikos! Under finner du e-post adresser og telefonnumre til alle ansatte. Vi holder til i Engebrets vei 3, 0275 Oslo (på Skøyen) Sentralbord: 24 12 41 00    Faks: 24 12 41 01 Generell e-post: info@oikos.no

Ansatte

  


 foto: Nadin Martinuzzi

Reidar Andestad - daglig leder
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 04; mobil 412 71 664
reidar@oikos.no
 

Maiken Pollestad Sele - Seniorrådgiver, prosjektleder ODISSA
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 07, mob: 41 20 22 40/ +260 964 60 22 39 (i Zambia)
maiken@oikos.no
  

Jon Magne Holten - fagsjef landbruk (permisjon til medio januar 2012)
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Mobil: 916 98 010
jon.magne@oikos.no

 

foto: Nadin Martinuzzi

Kristina Alnes - markedssjef, prosjektleder for økologisk demo i butikk
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 02, mob: 97 68 72 54
kristina@oikos.no

 



Helene K. Austvoll - prosjektkoordinator økologisk gårdsmarked
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 08, mob:98 03 53 30
helene@oikos.no




Marte von Krogh -  prosjektleder arrangement
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 11, mob: 944 25 979
marte@oikos.no

 

foto: Nadin Martinuzzi

Kari Tande Hansen - ernæringsfysiolog, prosjektmedarbeider arrangement
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 10, mob: 906 30 909
kari@oikos.no

 

Bilde av Helle Johnsrud
Helle Johnsrud - Prosjektleder skolemat
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 09, mob: 93 65 31 00
helle@oikos.no

 

 

 

Torstein Steffenssen Tjelle - Økonomi- og organisasjonsrådgiver
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 03, mob: 908 75 266
torstein@oikos.no

 

Redaktør Ren Mat

Wanda Widerøe, Redaktør Ren Mat
Adresse: Engebrets vei 3, 0275 Oslo
Telefon: 24 12 41 06, mob: 91 15 52 91
wanda@oikos.no

 

Marit W.
  
Marit G. Wright  Fagjournalist Ren Mat
Adresse: Sonåsen 19a, 4879 Grimstad
Telefon: 37 04 09 97 / 957 31 812
marit@oikos.no

 


Berit Swensen, Oikos

 
Berit Swensen - utreder klimaprosjektet

Telefon: 977 10 495
berit@oikos.no


Geir Ole Sætremyr - rådgiver

Adresse: Ålesund

Telefon: 90 85 41 20
setremyr@oikos.no 

 

Petrova Valentyna - Renhold

Mobil 96711002

Bolign,H0201 Fjellstadveien 5,
1394 Nesbru

 

Sindre Buchanan - prosjektmedarbeider

Mobil 92 29 25 25

Bragevveien 1 b, 01154 Oslo

sindre@oikos.no

 

Grethe Rønningstad - Organisasjonsmedarbeider

Mobil 97 07 38 83

grethe@oikos.no

Nadin Martinuzzi

fotograf for magasinet Ren Mat