Magasinet Ren Mat

Landsstyret

Oikos sitt landsstyre for 2013-14 ble valgt på landsmøtet i Aurland i mars 2013. Du er velkommen til å kontakte våre styremedlemmer.

Styret 2012

Jakob Bjerkem
Styreleder

Adr: Bjerkem, 7718 Steinkjer

Tlf 959 93 569

jakob@bjerkem.com
Hjemmeside

 Styret 2012

Geirmund Øglend
Nestleder

Adr: Noredalen 483, 4308 Sandnes

Tlf 932 00 291

geirm-o@online.no

 Styret 2012

Tove Hoppestad
Styremedlem

Adr: Hoppestadveien 317, 3721 Skien

Tlf 997 14 873

hoppest@online.no

 Styret 2012  

Håkon Brinchmann Bø
Styremedlem

Adr: Hellran 14, 8011 Bodø

Tlf 75 51 54 14/ 905 36 166

hakon@heltgronn.net

 

Stig Braathen
Styremedlem

Adr: Djupdalsfaret 8, 2214 Kongsvinger

Tlf 62 82 55 69/ 450 04 955

singabra@online.no 

Styret 2012

Idun Bjerkvik Leinaas
Styremedlem, Biologisk-dynamisk Forening

Adr: Hagegata 46, 0653 Oslo

Tlf 917 32 877

idun.leinaas@biodynamisk.no

 Styret 2012  

Håkon Andreas Nesheim
Styremedlem

Adr: Schous plass 7b, 0552 Oslo

Tlf 916 23 808

hanesheim@gmail.com

 

Anita Larsen Panman
1. vara

Adr: Breivollveien 2, 3070 Sande

Tlf 33 77 06 69/ 952 84 942

Anita.Panman@drammensregionen.no

Portrett av Tore Bergum, vara til landsstyret i Oikos 

Tore Bergum
2. vara

Adr: Langesæter Indre, 5777 Grimo

Tlf 993 58 760

tore.bergum@online.no

 

Kjersti Berge
3. vara

Adr: Ølvesvegen 714, 5637 Ølve

Tlf 982 45 841

kjersti.berge@lr.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kommentarer:

Annonsører

Samarbeidspartnere