Magasinet Ren Mat

Ansatte i Oikos - Økologisk Norge

Regine Andersen
   

Regine Andersen
Daglig leder

Telefon: (+47) 24 12 41 09
mobil: (+47) 951 18 037

regine@oikos.no
       

 Håkan Nilsson

   

 

Håkan Nilsson
Kontorleder

Telefon (+47) 24 12 41 03
Mobil: (+47) 472 41 742

haakan@oikos.no

 

 

       
Maiken_beskjært
   

 

Maiken Pollestad Sele
Seniorrådgiver

Telefon: (+47) 24 12 41 07
mobil: (+47) 41 20 22 40/(+26) 0964 60 22 39 (i Zambia)

maiken@oikos.no

 

Jon Magne Holten, fagsjef landbruk, Oikos
   

 

Jon Magne Holten
Seniorrådgiver, landbruk

Mobil: (+47) 916 98 010

jon.magne@oikos.no

Marit G. Wright
   

 

 

 

Marit Grinaker Wright
Seniorrådgiver, web-ansvarlig


Mobil: (+47) 957 31 812

marit@oikos.no

 Marte von Krogh 1
   

 

Marte von Krogh
Prosjektleder Økodemo
Prosjektleder Åpen økologisk gård

Telefon: (+47) 24 12 41 04
mobil: (+47) 944 25 979

marte@oikos.no

Kari T Hansen foto Nadin Martinuzzi
   

 

 

Kari Tande-Nilsen
Ernæringsfysiolog, Prosjektleder arrangement

Telefon: (+47) 24 12 41 11
mobil: (+47) 906 30 909

kari@oikos.no


Torstein Steffensen 2 Tjelle
   

 

Torstein Steffenssen Tjelle 
Økonomi- og administrasjonsrådgiver (20 % stilling)

Telefon: (+47) 24 12 41 03
mobil: (+47) 908 75 266

tstjelle@gmail.com

Foto: Wanda Widerøe

 
Redaktør Ren Mat
   

 

 

Wanda Widerøe
Redaktør Ren Mat

Telefon: (+47) 24 12 41 06
mobil: (+47) 91 15 52 91

wanda@oikos.no


 

 Alexandra Devik
   

 

 

Alexandra Devik

Rådgiver 
Prosjektleder ØkOslo

Mobil: (+47)48292584

alexandra@oikos.no

 

 

 Ida Schou Brandis
   

 Ida Schou Brandis

Administrasjonsmedarbeider

Telefon (+47) 24 12 41 00

ida@oikos.no

       

             



                 


  

             


  

 

      


 
  

  


 

  

  


 

  

  


  

  



     


  

   

 


  

 


  

   


  

   


 

Kommentarer:

Annonsører

Samarbeidspartnere