Magasinet Ren Mat

Ansatte i Oikos - Økologisk Norge

Regine Andersen
   

Regine Andersen
Daglig leder

 

telefon: (+47) 24 12 41 09
mobil: (+47) 951 18 037

regine@oikos.no

 Håkan Nilsson

   

 

Håkan Nilsson
Kontorleder

 

telefon (+47) 24 12 41 03
mobil: (+47) 472 41 742

haakan@oikos.no

 

 

Maiken_beskjært
   

 

Maiken Pollestad Sele
Seniorrådgiver

 

telefon: (+47) 24 12 41 07
mobil: (+47) 41 20 22 40/  

(+26) 0964 60 22 39 (i Zambia)

maiken@oikos.no

 

Marit G. Wright
   

 

 

Marit Grinaker Wright Seniorrådgiver,   50 % stilling


mobil: (+47) 957 31 812

marit@oikos.no

Gjermund Nordtug

   

Gjermund Nordtug
Kommunikasjonsrådgiver

 

telefon: (+47) 24 12 41 07
mobil: (+47) 41 90 90 00

gjermund@oikos.no
 Elin Rømo Grande, ansatt    

 

Elin Rømo Grande
Organisasjonsrådgiver, prosjektleder Åpen Økologisk Gård

 

telefon: (+47) 24 12 41 08
mobil: (+47) 957 999 48

elin@oikos.no

 

 Ansatt, Cathrine Andersen
   

 

Cathrine Andersen Markedsrådgiver, prosjektleder Økodemo

 

telefon: (+47) 24 12 41 04

mobil (+47) 905 51 295

cathrine@oikos.no
Kari Tande-Nilsen, Ansatt2
   

 

Kari Tande-Nilsen

Ernæringsfysiolog, Prosjektleder arrangement

 

telefon: (+47) 24 12 41 11
mobil: (+47) 906 30 909

kari@oikos.no

Redaktør Ren Mat
     
   

 

Wanda Widerøe
Redaktør Ren Mat

 

telefon: (+47) 24 12 41 06
mobil: (+47) 91 15 52 91

wanda@oikos.no


Foto: Nancy Bundt

 

 Ansatt, Alexandra Verdu
 
   

 

Alexandra Verdu 

Redaksjonsmedarbeider

Telefon(+47)  24 12 41 02
mobil: :(+47) 408 59 180

averdu@oikos.no

Foto: Oikos

Alexandra Devik, ansatt, 2
 
   

  

Alexandra Devik

Prosjektleder ØKOUKA og Andelslandbruk

 

mobil: (+47) 482 92 584

alexandra@oikos.no
Ida
   

Ida Schou Brandis
Administrasjonskonsulent, ansvarlig for medlemsregister

 

telefon (+47) 24 12 41 00

ida@oikos.no
 Markus Brun Hustad    

Markus Brun Hustad
Landbruksrådgiver

telefon (+47) 930 95 522

markus@oikos.no

 

 Jon Magne Holten, Ansatt    

Jon Magne Holten 
Seniorrådgiver, landbruk, i permisjon ut 2015

 

 


Marte von Krogh 1
   

Marte von Krogh i permisjon
Prosjektleder Økodemo

 

 Oda    

Oda Omholt
Organisasjons- og prosjektmedarbeider (deltid/sesong)

 

mobil (+47) 974 23 033

oda@oikos.no

             



                 


  

             


  

 

      


 
  

  


 

  

  


 

  

  


  

  



     


  

   

 


  

 


  

   


  

   


 

 

Annonsører

Samarbeidspartnere