Ansatte i Oikos - Økologisk Norge

Regine Andersen

Regine Andersen
Daglig leder

telefon: (+47) 24 12 41 09
mobil: (+47) 951 18 037

regine@oikos.no

Håkan Nilsson

Håkan Nilsson
Kontorleder

telefon (+47) 24 12 41 03
mobil: (+47) 472 41 742

haakan@oikos.no

Maiken_beskjært

Maiken Pollestad Sele
Seniorrådgiver, kommunikasjonsansvarlig

telefon: (+47) 24 12 41 07
mobil: (+47) 41 20 22 40/

(+26) 0964 60 22 39 (i Zambia)

maiken@oikos.no

Marit G. Wright

Marit Grinaker Wright
Seniorrådgiver,  webansvarlig,
50 % stilling,


mobil: (+47) 957 31 812

marit@oikos.no

Aina Bartmann

Aina Bartmann
Politisk rådgiver

telefon: (+47) 24 12 41 07
mobil: (+47) 91 35 00 74

aina@oikos.no
Elin Rømo Grande, ansatt

Elin Rømo Grande
Organisasjonsrådgiver, prosjektleder Åpen Økologisk Gård

telefon: (+47) 24 12 41 08

elin@oikos.no

Ansatt, Cathrine Andersen

Cathrine Andersen
Markedsrådgiver,
prosjektleder Økodemo

telefon: (+47) 24 12 41 04

mobil (+47) 905 51 295

cathrine@oikos.no
Markus Brun Hustad

Markus Brun Hustad
Landbruksrådgiver

telefon (+47) 24 12 41 08

markus@oikos.no


Ida Baratt-Due Solum

Ida Baratt-Due Solum
Prosjektleder arrangement, 50 % stilling

telefon: (+47) 24 12 41 11
mobil: (+47) 986 66 988

idabdsolum@oikos.no

Inge Lindseth

Inge Lindseth
Klinisk ernæringsfysiolog, seniorrådgiver arrangement, 50 % stilling


telefon: (+47) 24 12 41 11
mobil: 928 22 131

Redaktør Ren Mat

Wanda Widerøe
Redaktør Ren Mat

telefon: (+47) 24 12 41 06
mobil: (+47) 91 15 52 91

wanda@oikos.no


Foto: Nancy Bundt

Emma Gerritsen

Emma Gerritsen
Redaksjonsmedarbeider Ren Mat

telefon(+47)  24 12 41 06
mobil (+47) 97 00 92 15

emma@oikos.no


Alexandra Devik, ansatt, 2

Alexandra Devik

Prosjektleder ØKOUKA og Andelslandbruk

Telefon: (+47) 482 92 584

alexandra@oikos.no
Ida

Ida Schou Brandis
Administrasjonskonsulent, ansvarlig for medlemsregister

telefon (+47) 24 12 41 00

ida@oikos.no
Marte Guttulsrød

Marte Guttulsrød
Rådgiver, bønders rettigheter, genressurser og biologisk mangfold

telefon: (+47) 24 12 41 05
mobil: (+47) 994 79 170

marte.guttulsrod@oikos.no

Anna Matthews

Anna Matthews
Administrasjonsrådgiver

telefon: (+47) 24 12 41 02

anna@oikos.no


Kari Tande-Nilsen, Ansatt2

Kari Tande-Nilsen i permisjon

Ernæringsfysiolog,
Prosjektleder arrangement


Marte von Krogh 1

Marte von Krogh i permisjon
Prosjektleder Økodemo





















Annonsører

Samarbeidspartnere