Ansatte i Oikos - Økologisk Norge

Regine Andersen

Regine Andersen
Daglig leder

Telefon: (+47) 24 12 41 01

Mobil: (+47) 951 18 037

regine@oikos.no

Håkan Nilsson

Håkan Nilsson
Kontorleder

Telefon (+47) 24 12 41 03

haakan@oikos.no

Marit G. Wright

Marit Grinaker Wright
Seniorrådgiver kommunikasjon og landbruk

Telefon: (+47) 24 12 41 13

marit@oikos.no

Aina Bartmann

Aina Bartmann
Prosjektleder Landbrukets ØKOLØFT

Telefon: (+47) 91 35 00 74

aina@oikos.no
Elin Rømo Grande, ansatt

Elin Rømo Grande
Organisasjonsrådgiver

Telefon: (+47) 24 12 41 08

elin@oikos.no

Ansatt, Cathrine Andersen

Cathrine Andersen
Markedsrådgiver og
prosjektleder Økodemo

Telefon: (+47) 24 12 41 04

cathrine@oikos.no
Markus Brun Hustad

Markus Brun Hustad
Rådgiver, prosjektleder Økouka og prosjektmedarbeider Landbrukets ØKOLØFT

Telefon (+47) 24 12 41 09

markus@oikos.no


Inge

Inge Lindseth
Klinisk ernæringsfysiolog og prosjektleder Arrangement

Telefon: (+47) 24 12 41 05

inge@oikos.no

Redaktør Ren Mat

Wanda Widerøe
Redaktør Ren Mat

Telefon: (+47) 24 12 41 06

wanda@oikos.no


Foto: Nancy Bundt

Emma Gerritsen

Emma Gerritsen
Redaksjonsmedarbeider Ren Mat

Telefon(+47)  24 12 41 07

emma@oikos.no


Alexandra Devik2 Foto Emma Gerritsen

Alexandra Devik
Prosjektleder Andelslandbruk

Telefon: (+47) 24 12 41 10

alexandra@oikos.no

Marte Guttulsrød6 Foto Emma Gerritsen

Marte Guttulsrød
Prosjektleder Åpen økologisk gård. Fungerende prosjektleder Andelslandbruk

Telefon: (+47) 24 12 41 12

marte.g@oikos.no

Anna Matthews

Anna Matthews
Administrasjonsrådgiver

Telefon: (+47) 24 12 41 02

anna@oikos.no



jp2 nora


Jens Petter Homleid
Assistent kommunikasjon og marked

Telefon: (+47) 909 32 706

jens@oikos.no

Maiken_beskjært

Maiken Pollestad Sele
i permisjon

Assisterende daglig leder, kommunikasjonsansvarlig

























Annonsører

Samarbeidspartnere