Ansatte i Oikos - Økologisk Norge

Regine Andersen

Regine Andersen
Daglig leder

telefon: (+47) 24 12 41 01
mobil: (+47) 951 18 037

regine@oikos.no

Håkan Nilsson

Håkan Nilsson
Kontorleder

telefon (+47) 24 12 41 03
mobil: (+47) 472 41 742

haakan@oikos.no

Marit G. Wright

Marit Grinaker Wright
Seniorrådgiver

telefon: (+47) 24 12 41 13
mobil: (+47) 957 31 812

marit@oikos.no

Aina Bartmann

Aina Bartmann
Prosjektleder Landbrukets ØKOLØFT

telefon:
mobil: (+47) 91 35 00 74

aina@oikos.no
Elin Rømo Grande, ansatt

Elin Rømo Grande
Organisasjonsrådgiver og prosjektleder Åpen Økologisk Gård

telefon: (+47) 24 12 41 08

elin@oikos.no

Ansatt, Cathrine Andersen

Cathrine Andersen
Markedsrådgiver og
prosjektleder Økodemo

telefon: (+47) 24 12 41 04
mobil: (+47) 905 51 295

cathrine@oikos.no
Markus Brun Hustad

Markus Brun Hustad
Landbruksrådgiver og
prosjektleder Økouka

telefon (+47) 24 12 41 09

markus@oikos.no


Inge

Inge Lindseth
Klinisk ernæringsfysiolog og prosjektleder Arrangement

telefon: (+47) 24 12 41 05
mobil: (+47) 928 22 131

inge@oikos.no

Redaktør Ren Mat

Wanda Widerøe
Redaktør Ren Mat

telefon: (+47) 24 12 41 06
mobil: (+47) 91 15 52 91

wanda@oikos.no


Foto: Nancy Bundt

Emma Gerritsen

Emma Gerritsen
Redaksjonsmedarbeider Ren Mat

telefon(+47)  24 12 41 07
mobil (+47) 97 00 92 15

emma@oikos.no


Alexandra Devik2 Foto Emma Gerritsen

Alexandra Devik
Prosjektleder Andelslandbruk

Telefon: (+47) 24 12 41 10

alexandra@oikos.no

Marte Guttulsrød

Marte Guttulsrød
Fungerende prosjektleder Andelslandbruk

telefon: (+47) 24 12 41 12
mobil: (+47) 994 79 170

marte.g@oikos.no

Anna Matthews

Anna Matthews
Administrasjonsrådgiver

telefon: (+47) 24 12 41 02

anna@oikos.no


Kari Tande-Nilsen, Ansatt2

Kari Tande-Nilsen
Ernæringsfysiolog og
rådgiver Arrangement

mobil: (+47) 90 63 09 09

kari@oikos.no

Tina

Tina Fjeldgaard Lippert
Utviklingsleder, seniorrådgiver

telefon: (+47) 24 12 41 15 mobil: (+47) 40 43 83 22

tina@oikos.no

jp2 nora


Jens Petter Homleid
Assistent kommunikasjon og marked

telefon: (+47) 909 32 706

jens@oikos.no

Maiken_beskjært

Maiken Pollestad Sele
i permisjon

Assisterende daglig leder, kommunikasjonsansvarlig

mobil: (+47) 41 20 22 40

maiken@oikos.no

Ragna Kronstad 1

Ragna Kronstad
Kommunikasjonsleder

telefon: (+47) 24 12 41 11 mobil: (+47) 93 49 74 25



ragna@oikos.no

Fernando Mathias Baptista

Fernando Mathias Baptista
fernando@oikos.no

mobil: (+47) 40 07 73 14





















Annonsører

Samarbeidspartnere