Landsstyret

Oikos sitt landsstyre for 2017-18 ble valgt på landsmøtet i Fredrikstad i starten av april 2017. Du er velkommen til å kontakte våre styremedlemmer.

DSC 0601

Jostein Trøite
(Nord-Trøndelag)
Styreleder


Tlf. (+47) 971 26 324

jtroite@online.no

Mette Goul Thomsen styret 2014

Mette Goul Thomsen (Hedemark)
Nestleder


Tlf. (+47) 971 79 835

mette.thomsen@nibio.no

Ole-Jacob Christensen 1

Ole-Jacob Christensen (Buskerud)
Styremedlem

Tlf. (+47) 993 58 441

vikabraaten@gmail.com

Eric Brinkhof styret 2014 - Copy

Eric Brinkhof (Hedemark)
Styremedlem

Tlf. (+47) 483 32 258

eric.brinkhof@gmail.com

DSC 0605

Stina Mehus (Akershus)
Styremedlem

Tlf. (+47) 901 17 554

stinamehus@yahoo.no

Linda Jolly

Linda Jolly (Oslo)
Styremedlem

Tlf. (+47) 482 94 347/
23 69 95 58

linda.jolly@nmbu.no

Tina Bøe Buer

Tina Bøe Buer
(Sogn og Fjordane)
Styremedlem

Tlf. (+47) 416 25 254

tinabbuer@gmail.com

Markus

Markus Brun Hustad (Oslo)
Styremedlem (ansattrepresentant)

Tlf. (+47) 24 12 41 09

markus@oikos.no

Lise Brunborg

Lise Brunborg (Rogaland)
1. vara

Tlf. (+47) 920 48 114

lise.brunborg@gmail.com

Bilde kommer

Åge Herseth (Nordland)
2. vara

Tlf. (+47) 75 05 73 83

m-herset@online.no



Ida Siggurdsen

Ida Sigurdsen (Telemark)
3. vara

Tlf. (+47) 452 15 287

ida@holisten.no


Annonsører

Samarbeidspartnere